Servis & Ürün Takip Sistemi Scripti – 300 TL


Bütün Hizmetler Dahil – 300 TL
Servis Takip Sistemi internet üzerinden online çalışan bir servis yönetimidir. Müşterileriniz sizin servisinize verdiği ürünlerini seri numarasına göre arayarak o anki durumunu görebilir. Siz ürünün servis durumunu değiştirdiğinizde, müşteriye “ürününüz onarıldı, teslim alınız.” , “ürününüz onarılamıyor” gibi e-posta gönderir. Sistemin personel ve yöneticilere ayrı 2 paneli mevcuttur. Firmanızdaki personeller kendi kullanıcı adı ve şifresi ile girip servis işlemlerini yapabilir.

Scripti satın aldığınızda domain, ekonomik hosting, kurulum ve teknik destek hediye olarak verilmektedir.
Eğer domain veya hosting hizmetiniz var ise sizin hizmetlerinizde kullanılabilir.
Lisansınız ömür boyudur.

Sitenizi satın aldıktan 1 yıl sonrasında İsim Tescili için 9$ Ekonomik Hosting hizmeti için 20$ +KDV ödemesi vardır.

Script istekleriniz doğrultusunda, istediğiniz zaman geliştirilebilir.

Servis & Ürün Takip Sistemi Scripti Genel Özellikleri

 • Müşterileriniz servisteki ürünlerini seri numarasına veya tc. kimlik numarasına göre sorgulayabilir. durumunu görebilir.
 • Yönetim panelinden kaydettiğiniz iletişim ve banka hesabı bilgileri müşteri kısmında görüntülenir. Ayrıca bir iletişim ve banka hesaplarınızı listelemek için bir sisteme ihtiyaç duymazsınız.
 • İşlem yapacak kullanıcıları yönetim panelinizde ki personel kısmından tanımlarsınız. Yetkisi olan çalışanlarınız giriş yaparak müşteri veya servisleri yönetebilir.
 • Servisteki bütün ürünleri durumuna göre listeletebilir. Tüm ürünlerinizi ana sayfada durumlarına göre görüntüleyebilirsiniz.Yet another element in the list.
 • Müşterilerinize ve servislerinize yönetim paneli üzerinden resim tanımlayabilirsiniz. Müşteri detay sayfasından müşteri resmini görerek herhangi bir kimlik belgesine ihtiyaç duymadan müşterinin ürününü teslim edebilirsiniz.
 • Müşterinin ürününde bir değişiklik olduğunda sistem otomatik olarak müşteriyi e-posta yolu ile bilgilendirir.
 • Bu sistem ile müşterilerinizin sürekli olarak servis durumunu öğrenmek için aramasının önüne geçebilirsiniz. Bu sayede işyerinizin verimi artacaktır.
 • Yönetim panelinizden istediğiniz kadar servis durumu ekleyebilirsiniz. Parça Bekliyor, Müşteri Onayı Bekliyor, Onarılamıyor gibi…
 • Mevcut bir siteniz varsa bu sistem mevcut sistemin içine kurulabilir.
 • Sınırsız sayıda e-posta adresi alma ( Örnek: adiniz@siteniz.com, guven@siteniz.com gibi. )
 1. Sistemin kurulacağı web adresini seçiyorsunuz. Misal guventeknikservis.com gibi. İstediğiniz alan adının daha önceden alınıp alınmadığını buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.
 2. Seçtiğiniz alan adını kaydedip sitenizi kuruyoruz. Tüm dosyalara ve kodlara erişebilmeniz için ftp ve panel bilgilerinizi gönderiyoruz.
 3. Eğer bir siteniz veya alan adınız varsa sistem mevcut kaynaklarınızın üzerine kurulabilir.
Servis & Ürün Takip Sistemi Sitesi Demosu
Müşteri Yüzü: http://servistakip.tk

Serino: 1234567 Kimlik no: 12345

Personel Yüzü: http://servistakip.tk/personel
Kullanıcı adı: personel@personel.com Şifre: personel

Yönetici Yüzü: http://servistakip.tk/yonetim
Kullanıcı adı: admin Şifre: admin

Teknik detaylar için buraya tıklayınız.


Sorularınız için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Arama Terimleri:

teknosa ürün takip (247), telpa cihaz takip (166), kvk cihaz takibi (98), samsung servis takip (76), teknik servis programı (74), teknosa ürün takip sorgulama (70), teknosa servis takip (62), piranha servis takip (56), teknoasist teknik servis takip (48), teknosa servis takip sistemi (46), teknik servis takip programı (46), teknosa teknik servis ürün takibi (43), teknosa ürün takibi (39), teknosa teknik servis takip (39), teknik servis (39), teknosa garanti takip sorgulama (31), www samsung com/tr destek sekmesi tamir takip (26), www samsung com tr destek sekmesi (26), teknoasist ürün takip (25), teknosa servis ürün takip (24), www sitenizhazir com servis-urun-takip-sistemi (24), www samsung com/tr destek sekmesi (23), samsung teknik servis takip (22), www samsung com tr servis takip (19), teknik servis yazılımı (16), teknosa takip (15), teknosa takip numarası sorgulama (15), samsung takip numarası ile sorgulama (15), samsung ürün takip numarası (15), teknosa ürün takip no sorgulama (15), teknosa rn takip (14), teknosa servisteki ürün takibi (13), teknik servis formu (13), teknosa servis takip numarası (13), samsung servis takip sorgulama (12), teknosa ürün takip numarası sorgulama (12), samsung ürün takip (12), samsung ürün takip sorgulama (11), teknosa teknik servis ürün takip (11), servis takip programı (11), samsung destek takip numarası (11), php teknik servis script (10), bilgisayar teknik servis programı (10), Www samsung com tr (7), teknosa servis takip sorgulama (2), www samsung com/tr destek (1), ürün takip sistemi teknosa (1), samsungcomtr destek (1), hizmet servisi scripti (1), wwwsamsungcom tr destek (1)
[yukarı]